Koszty i sposoby dostawy

 

Dostawa
Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby zakupione towary dotarły do Państwa w jak najkrótszym czasie. Zamówienia, które wpłyną po godzinie 15.00 realizujemy następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę lub święta zrealizujemy w najbliższym dniu roboczym. W przypadku płatności przelewem warunkiem wysyłki jest zaksięgowanie przelewu od Państwa, lub otrzymanie potwierdzenia przelewu. Czas realizacji zamówienia najczęściej wynosi 24h. Status towaru "dostępny" oznacza, że towar znajduje się na naszych magazynach i jesteśmy w stanie go wysłać w ciągu 24h-72h. Jeśli czas wysyłki jest dłuższy niż 48h poinformujemy o tym drogą mailową.


Kurier Pocztex
Naszym głównym partnerem logistycznym jest firma kurierska pocztex, która jest liderem i ekspertem w zakresie obsługi ekspresowych przesyłek krajowych i zagranicznych. Taki partner gwarantuje niezawodność dostaw. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Standardowe koszty wysyłki dostaw krajowych DHL wynoszą odpowiednio:

15 zł brutto (płatność z góry: przelew bankowy lub płatności elektroniczne)
18 zł brutto (płatności za pobraniem)
 
Dotyczą one paczek do 27kg i 240cm obwodu.
 

W przypadku zamówień niestandardowych na "części gabarytowe" - koszty wyceniamy idywidualnie
 
 
Wycena idywidualna transportu; W przypadku przesyłek gabarytowych  oraz przesyłek zagranicznych prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy w celu przeliczenia kosztów. 

 

Możliwa wysyłka za granice, po ustalaniach telefonicznych.


Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. 

 

Odbiór osobisty
 
W sklepie centralnym P.H.U Meks Elżbieta Wysocka ul.Aleksandrowska 166 91-115 Łódź po potwierdzeniu zrealizowania zamówienia.